Pokličite nas:+386 31 366 288
Instaappointment Image

Izdelava in avtorske pravice

Domov  /  Izdelava in avtorske pravice

Izdelava in avtorkse pravice dizajna: Nevtorn & Company, d. o. o.

Bistvo podjetja Nevtron & Company, d. o. o. je prav to – širjenje informacij ter širše, komuniciranje z javnostmi. Nevtron & Company se ukvarja tako s tiskanim, kot tudi s spletnim založništvom, čeprav je dejavnost tudi širša. Cilj podjetja je ustvariti največji informacijski kanal za širjenje aktualnih informacij na inovativen, bralcu zanimiv nacin. Za dosego takšnega cilja se zato v podjetju poslužujemo najnovejših tehnologij ter konceptov. Toplo pa prisluhnemo tudi željam in potrebam oglaševalcev, saj vztrajamo pri konceptu brezplačnih oziroma poceni vsebin in s tem radikalno povečujemo bazo zadovoljnih bralcev.

S prepletanjem tiska, spleta, TV ter radijskih oddaj, socialnih omrežij in dogodkov je doseg medijev podjetja Nevtron & Company, d. o. o. celosten in predvsem učinkovit.

Podjetje Nevtron & Company, d. o. o. upravlja z blagovnima znamkama revija Študent in MojPrihranek.

Student.si

Edini pravi spletni portal za mlade

otoi

V načrtovanje poletnih dopustov spada tudi nakup kozmetike za zaščito pred soncem. Ozaveščenost o pomenu kakovostne zaščite pred soncem je zmeraj boljša in večina nas je uporabo SPF dodala v rutino redne nege naše kože. Vestna uporaba izdelkov za zaščito pred soncem je ključna za preprečevanje foto poškodb, prezgodnjega staranja kože in kožnega raka. Kljub […]

Prispevek Prvak v zaščiti pred soncem ISDIN na voljo tudi v Sloveniji izvira s portala Student.si.

Author: Sidera
Posted: June 19, 2024, 9:00 am
pametna ura Watch 4 Pro z ohišjem iz titana

Pametna ura je dovzetna za obrabo zaradi različnih dejavnosti in vplivov okolja, zato mora biti čim bolj vzdržljiva in vsestranska. Ne glede na to, ali boste dan preživeli v naravi ali načrtujete kopanje v bazenu. Titan se pogosto uporablja za izdelavo ur, saj ga odlikuje izredna obstojnost in dejstvo, da ne povzroča alergij. Huawei je […]

Prispevek Ohišje iz materiala »letalske« kakovosti izvira s portala Student.si.

Author: Huawei
Posted: June 19, 2024, 8:00 am
Nastanek lige WNBA

WNBA (Women’s National Basketball Association) je profesionalna ženska košarkarska liga s sedežem v ZDA. Trenutno jo sestavlja 12 ekip, z naborom 12-ih igralk v vsaki. Njeni začetki segajo v leto 1990, ko je ženski šport začel pridobivati na priljubljenosti. Nastanek lige WNBA sega v 90. leta 24. aprila 1996 je svet guvernerjev NBA odobril koncept […]

Prispevek Kako je nastala liga WNBA? izvira s portala Student.si.

Author: Hana Sambolič
Posted: June 19, 2024, 6:00 am
Gold medal winner held in athlete hand raised against blue sky background concept for winning, success and victory

Olimpijske igre so vrhunec športnega tekmovanja, kjer se zberejo najboljši športniki z vsega sveta, da se pomerijo v različnih disciplinah. Med temi izjemnimi športniki pa izstopajo nekateri, ki so s svojim talentom in vztrajnostjo dosegli nepredstavljive dosežke. Kdo so športniki z največ medaljami? Michael Phelps: Plavalni fenomen 28 olimpijskih medalj Michael Phelps, ameriški plavalec, je […]

Prispevek Kdo ima največ medalj na olimpijskih igrah? izvira s portala Student.si.

Author: Tilen Kemperle
Posted: June 19, 2024, 5:00 am
Spletne trgovine za oblačila

Bližajo se poletne počitnice, potovanja in uživanje v toplih nočeh. Zaradi menjave vremena bo potrebna tudi menjava oblačil, nakup novih ličil, kozmetičnih izdelkov in nakita. Če boš  do odhoda na zaslužen počitek zaseden in ne boš mogel opraviti fizičnega shoppinga, sem zate pripravila seznam spletnih trgovin, ki te bodo zagotovo preobrazile v novo na poletje […]

Prispevek 10 spletnih trgovin za poletno preobrazbo, ki so denarnici prijazne izvira s portala Student.si.

Author: Hana Sambolič
Posted: June 18, 2024, 6:37 pm
Help and assistance concept. Silhouettes of two people climbing on mountain thanks to mutual assistance and teamwork and partnership. business success and teamwork concept in company

Danes si bomo ogledali predloge s, z, v, na, iz. Pravila njihove rabe so zelo enostavna, vendar se hkrati naslanjajo na slovnični predpis, izgovorjavo in še zdravo logiko. Celo redni pisci se včasih zmotimo in namesto s-ja uporabimo z ali pa nismo prepričani, če bi bilo v določenem primeru bolje uporabiti par »v in iz« […]

Prispevek Slovnični nasvet: zakaj gremo NA goro in V gore? izvira s portala Student.si.

Author: Janko Šali
Posted: June 18, 2024, 1:10 pm
Pepco piknik

Piknik je odlična priložnost, da se odklopite od vsakodnevne rutine, preživite čas s svojimi bližnjimi in uživate v preprostih radostih. Ne glede na to, ali načrtujete romantičen obrok v dvoje ali družinski izlet, ki se bo zaključil z uživanjem hrane na prostem, poskrbite za dobro organizacijo. Ugotovite, katere jedi se bodo najbolje obnesle in kaj […]

Prispevek Piknik. Kako ga načrtovati? izvira s portala Student.si.

Author: Pepco
Posted: June 18, 2024, 8:50 am
2222222

Poletje je čas, ko se mnogi med nami sprostijo, uživajo v toplejših temperaturah in se posvetijo počitku. Vendar pa je to tudi idealni čas, da razmislimo o našem zdravju in zaščiti pred zimskimi boleznimi. Ena izmed najpomembnejših zaščit, ki jo lahko zagotovimo sebi in svojim najdražjim, je cepljenje proti pnevmokoknim okužbam. Te nevarne okužbe, ki […]

Prispevek Zaščita pred pnevmokokno okužbo v ZD Velenje in ZP Dobrna izvira s portala Student.si.

Author: Sidera
Posted: June 18, 2024, 8:00 am
Inkjet tiskalnik na turkiznem ozadju

Posušeno črnilo v brizgalnih tiskalnikih je pogosta težava, ki lahko resno vpliva na kakovost tiskanja in delovanje naprave. Do tega problema prihaja zaradi različnih dejavnikov, vključno z redko uporabo tiskalnika, neprimernim shranjevanjem kartuš ali uporabo nekakovostnih kartuš. Pomembno je, da se tega problema lotimo pravočasno, saj lahko zanemarjanje vodi do trajne poškodbe tiskalnika. Zakaj prihaja […]

Prispevek Nasveti in triki za reševanje težav s posušenim črnilom v brizgalnih tiskalnikih izvira s portala Student.si.

Author: Toner partner
Posted: June 18, 2024, 7:42 am
Podcenjene aplikacije za potovanja

A že veš kam na počitnice? In kako? Predstavljamo nekaj podcenjenih aplikacij za potovanja, ki ti bodo olajšale iskanje, organiziranje in zmanjšale strošek tvojega izleta. Primerne so tako za avanturiste kot tiste, ki si želite natanko vedeti, kako bo potekal vaš dopust. Waze Odlična aplikacija za vse ki se vozijo. Najsi bo to osebni avtomobil […]

Prispevek Odlične, a podcenjene aplikacije za potovanja izvira s portala Student.si.

Author: Janko Šali
Posted: June 18, 2024, 6:00 am

MojPrihranek.si

Najbolj ažurne novice o trajnostnem bivanju

Concept depicting the issue of carbon dioxide emissions and its impact on nature in the form of a pond in the shape of a co2 symbol located in a lush forest. 3d rendering.

V zadnjih letih sta trajnostna gradnja in trajnostno bivanje postala ključna koncepta v svetu arhitekture in gradbeništva. Pritisk na okolje zaradi človeških dejavnosti zahteva premik v načinu kako gradimo in živimo. A kaj natančno pomeni trajnostna gradnja in trajnostno bivanje? Trajnostna gradnja Trajnostna gradnja je pristop k načrtovanju, gradnji in delovanju stavb, ki zmanjšuje negativne […]

Prispevek Kaj je trajnostna gradnja in trajnostno bivanje? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Jan Nebec
Posted: June 18, 2024, 1:05 pm
Modern Pendant Lighting. Home decoration. Kitchen Concept.

Pravilna razsvetljava lahko popolnoma preoblikuje prostor, vpliva na vaše razpoloženje in celo izboljša produktivnost. V tem ultimativnem vodiču bomo raziskali različne tipe svetil za notranjo uporabo, njihove značilnosti in kako jih najbolje uporabiti za različne potrebe in ambient. Glavni tipi notranjih svetil Stropna svetila Stropna svetila so najpogostejši tip notranje razsvetljave, saj nudijo splošno osvetlitev […]

Prispevek Ultimativni vodič za notranjo razsvetljavo: tipi svetil za vsako priložnost izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Jan Nebec
Posted: June 17, 2024, 5:50 pm
Closeup view and selective focus of a house fly on the floor

Bliža se poletje, zato se večina ljudi veseli visokih temperatur in sončnih dni, vendar obstaja skušnjava, ki to doživetje redno pokvari – muhe. Ker v toplih dneh redno puščamo odprta okna, se z veseljem zadržujejo in brenčijo po hiši, predvsem v kuhinji, kamor jih privabi vonj po hrani. Zamisel o muhi, ki skoči na našo […]

Prispevek Fenomenalni trik, s katerim boste pregnali vse muhe iz hiše izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: June 17, 2024, 9:10 am
hiše

S pričetkom pomladi so v podjetju Xella porobeton razširili ponudbo Ytong hiš, ki sedaj poleg gradbenega materiala in projektne dokumentacije vključuje tudi izgradnjo hiše na vaši lokaciji. V ponudbi sta paketa Xella OSNOVNI in Xella NAPREDNI, ki ponujata izbrano tipsko hišo z izvedbo do 3. oz. 3. podaljšane gradbene faze. Hiše iz porobetona Ytong so […]

Prispevek Nova paketna ponudba Ytong hiš izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Xella porobeton SI, d.o.o.
Posted: June 14, 2024, 8:28 pm
Dark tanned body of young woman in summer with sunscreen  lotion in shape of sun

Ko se bliža poletje in sonce postaja močnejše, postane krema za sončenje nujna oprema za vsakodnevno zaščito kože. Eden izmed ključnih dejavnikov, na katerega morate biti pozorni pri izbiri kreme za sončenje, je SPF ali zaščitni faktor pred soncem. Kaj pa SPF dejansko pomeni in kako deluje? Kaj je SPF? SPF, ali Sun Protection Factor, […]

Prispevek Zaščitni faktor kreme za sončenje in kaj v resnici pomeni izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Timotej Prosenc
Posted: June 13, 2024, 8:25 pm
Ženska in pes na vrtu

Vse več ljudi se odloča za gradnjo energetsko varčnih oziroma pasivnih hiš, saj na ta način ne zgolj prispevajo k ohranjanju narave in varovanju okolja, temveč na dolgi rok tudi skrbijo za svoje finance. Varčne hiše namreč porabijo precej manj energije, zaradi česar so tudi finančni prihranki na dolgi rok lahko visoki. Vse več pa […]

Prispevek Pri zelenem kreditu izberite modro izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: NLB
Posted: June 13, 2024, 10:22 am
Selective focus on person hand holding gardening trowel spade with pile of baking soda, blurred salad plants. Using baking soda, sodium bicarbonate in home garden and agricultural field concept.

Verjetno imate po hiši nekaj vrečk sode bikarbone. Ta beli zaklad ne sme ostati neuporabljen. Soda bikarbona se namreč že stoletja uporablja za pomoč pri čiščenju doma, razkuževanju, kot prva pomoč za lepoto in zdravje. Pa ste vedeli, da jo lahko uporabite tudi kot pomoč na vrtu? Soda bikarbona namesto pesticidov Za zatiranje škodljivcev je […]

Prispevek Soda bikarbona na vrtu: Rože cvetijo, polži bežijo, zemlja se čisti! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: June 12, 2024, 4:29 pm
Interior of 2 levels furnished apartment on the top floor in a condominium in downtown of Montreal, Canada. Including walk-in closet, bedrooms, bathrooms, wood stairs, balcony, terrace, roof top under the snow

Kakovost zraka v našem domu je ključnega pomena za dobro počutje in zdravo bivanje. In medtem ko pogosto razmišljamo o filtriranju zraka v spalnicah, dnevnih sobah in kuhinjah, je kopalnica področje, ki ga pogosto spregledamo. Vendar pa je kakovost zraka v kopalnici prav tako pomembna, saj je to prostor, kjer se lahko pojavita vlaga in […]

Prispevek Dober kopalniški ventilator izboljša kakovost zraka izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: E2E d.o.o.
Posted: June 12, 2024, 9:00 am
Woman sitting on the toilet holding toilet paper in her hands

Marsikdo je mnenja, da je dovolj, da zadnjico preprosto obrišete s suhim robčkom, ne da bi jo umili z vodo. A strokovnjaki priporočajo umivanje zadnjice z vodo po defekaciji. Tukaj je pet razlogov, zakaj ni najbolje uporabljati samo toaletnega papirja. Brisanje širi bakterije Večkratno brisanje s toaletnim papirjem očisti večino umazanije, lahko pa tako razmažete […]

Prispevek Higiena po veliki potrebi: toaletni papir ni najboljša rešitev izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: June 11, 2024, 7:31 pm
WC

Brez vode ni življenja. Toda tega dragocenega vira postaja vse manj. Glede na poročilo Združenih narodov o svetovnem razvoju vode za leto 2024 se približno polovica svetovnega prebivalstva vsaj del leta sooča s hudim pomanjkanjem vode. Mnogi ljudje se tega zavedajo in želijo zmanjšati porabo pitne vode v svojih domovih. Zaprejo armaturo pod tušem ali […]

Prispevek Varčujte z vodo s splakovanjem WC školjke izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Geberit
Posted: June 11, 2024, 10:23 am