Pokličite nas:+386 31 366 288
Instaappointment Image

Izdelava in avtorske pravice

Domov  /  Izdelava in avtorske pravice

Izdelava in avtorkse pravice dizajna: Nevtorn & Company, d. o. o.

Bistvo podjetja Nevtron & Company, d. o. o. je prav to – širjenje informacij ter širše, komuniciranje z javnostmi. Nevtron & Company se ukvarja tako s tiskanim, kot tudi s spletnim založništvom, čeprav je dejavnost tudi širša. Cilj podjetja je ustvariti največji informacijski kanal za širjenje aktualnih informacij na inovativen, bralcu zanimiv nacin. Za dosego takšnega cilja se zato v podjetju poslužujemo najnovejših tehnologij ter konceptov. Toplo pa prisluhnemo tudi željam in potrebam oglaševalcev, saj vztrajamo pri konceptu brezplačnih oziroma poceni vsebin in s tem radikalno povečujemo bazo zadovoljnih bralcev.

S prepletanjem tiska, spleta, TV ter radijskih oddaj, socialnih omrežij in dogodkov je doseg medijev podjetja Nevtron & Company, d. o. o. celosten in predvsem učinkovit.

Podjetje Nevtron & Company, d. o. o. upravlja z blagovnima znamkama revija Študent in MojPrihranek.

Student.si

Edini pravi spletni portal za mlade

Najlepše destinacije v Dortmundu
Najlepše destinacije v Dortmundu Foto: Mattias Westphal iz iStock

Najlepše destinacije v Dortmundu

Najlepše destinacije v Dortmundu Foto: Mattias Westphal iz iStock
Kaj ti pade na misel, ko slišiš za mesto Dortmund? Nogometna ekipa, pivska kultura in bogata industrijska dediščina so le nekateri izmed možnih odgovorov. Glede na to, da bo letos v Dortmundu potekalo evropsko nogometno prvenstvo, EURO 2024, si poglej, kaj vse ti mesto še lahko ponudi. Po drugi svetovni vojni so Dortmund v celoti […]

Prispevek Top 10 Dortmund: Najlepše destinacije mesta nogometa in piva izvira s portala Student.si.

Author: Tjaša Sušnik
Posted: February 27, 2024, 12:00 pm
Fit3 Family

Fit3 FamilyNova fitnes zapestnica prinaša popolnoma novo obliko in uporabnikom pomaga, da vadijo pametneje, bolje razumejo svoje zdravje in uživajo v izboljšanih povezanih izkušnjah. Podjetje Samsung Electronics je predstavilo Galaxy Fit3, najnovejšo zapestnico za fitnes, ki prinaša Samsung napredno tehnologijo za spremljanje zdravja in navdihuje vse, da se počutijo najbolje in živijo bolj zdravo. Galaxy Fit3 […]

Prispevek Samsung napoveduje novo in izboljšano fitnes zapestnico,
 Samsung Galaxy Fit3 izvira s portala Student.si.

Author: Samsung
Posted: February 27, 2024, 10:00 am
Pametna ura Huawei Watch GT 4 in Farah Mo

Pametna ura Huawei Watch GT 4 in Farah MoTek je osvojil srca mnogih. Privlači s svojo enostavnostjo in dostopnostjo, hkrati pa nudi obilo koristi za zdravje. Za marsikaterega tekača pa je vrhunec tekaških ambicij pretek maratona, saj zahteva odlično fizično kot psihično pripravljenost. Ste se tudi vi ujeli v sanje o preteku maratona? Pot do cilja ni lahka, a z ustrezno mero odločnosti, […]

Prispevek Sanjate o preteku maratona? To je pot do cilja! izvira s portala Student.si.

Author: Huawei
Posted: February 27, 2024, 9:00 am
Fakulteta za vede o zdravju
Fakulteta za vede o zdravju Foto: on fvz

Fakulteta za vede o zdravju

Fakulteta za vede o zdravju Foto: on fvz
Fakulteta za vede o zdravju Univerze na Primorskem je pridobila priznanje za razvit pristop k spodbujanju dvojne kariere in zagotavljanju Športnikom prijaznega izobraževanja. To je prvi korak do dokončnega potrdila, da je FZV športnikom prijazna izobraževalna ustanova. Fakulteta za vede o zdravju je športnikom prijazna ustanova Vrhunski športniki morajo velik del svojega časa posvetiti vadbi, […]

Prispevek Priznanje za fakulteto Univerze na Primorskem! izvira s portala Student.si.

Author: Janko Šali
Posted: February 27, 2024, 8:00 am
Razpis štipendij študentom pedagoških študijskih programov v študijskem letu 2024-25
Razpis štipendij študentom pedagoških študijskih programov v študijskem letu 2024-25

Razpis štipendij študentom pedagoških študijskih programov v študijskem letu 2024-25

Razpis štipendij študentom pedagoških študijskih programov v študijskem letu 2024-25
Objavljen je Javni razpis za dodelitev štipendij študentom pedagoških študijskih programov v študijskem letu 2024/25. Podeljenih bo sto štipendij, višina slednje pa znaša 200 evrov mesečno. Kaj vse moraš vedeti o štipendiji pa v prispevku. Štipendije za pedagoške študente v letu 2024/2025 Cilj javnega razpisa je dodeliti sto štipendij. Namenjene so spodbujanju mladih za izobraževanje […]

Prispevek Razpis za štipendije študentov pedagoških programov v letu 2024/2025 izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 27, 2024, 7:00 am
Xiaomi MWC 2024

Xiaomi MWC 2024Tehnološko podjetje Xiaomi je na svetovnem mobilnem kongresu MWC 2024 predstavilo pametni ekosistem, ki ga opredeljuje povezanost med človekom, vozilom in domom. Nov ekosistem, katerega sestavni del je nedavno prestavljeni električni avtomobil SU7, služi kot vpogled v Xiaomijevo pionirsko vizijo pametne prihodnosti, v kateri so vse vaše potrebe nemoteno izpolnjene znotraj enega pametnega ekosistema. »Pri […]

Prispevek Xiaomi robotski pes in električni avtomobil sta blestela na MWC 2024 izvira s portala Student.si.

Author: Matjaž Lesjak
Posted: February 27, 2024, 6:00 am
Anatomija padca
Anatomija padca Foto: on tmdb

Anatomija padca

Anatomija padca Foto: on tmdb
Anatomija padca je tista evropska mojstrovina, ki jo čakamo vsako leto. Nekateri s(m)o jo videli že v letu 2023, drugi jo bodo v slovenskih kinematografih gledali v letu 2024. In glede na videno se zdi, da bo to film, ki bo predvsem pri ljubiteljih kriminalno in detektivsko obarvanih filmih zapisan z zlatimi črkami in tako […]

Prispevek Ocena filma: Anatomija padca izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 26, 2024, 4:00 pm
Woman preparing caramelized banana flambe with cognac in frying pan and sets fire
Foto: HDesert iz iStock

Woman preparing caramelized banana flambe with cognac in frying pan and sets fire

Foto: HDesert iz iStock
Pripravi se, da podžgeš svoje brbončice in osupniš svoje čute s sladico, ki ji ni para. V prispevku najdeš recept za fantastično sladico, ki bi ji lahko rekli kar kulinarična mojstrovina za študente. Združuje toplino karameliziranih banan, bogastvo temnega ruma in hladno razvajanje kremastega vaniljevega sladoleda. Pripravi se na cvrčanje in uživanje v vsakem nepozabnem […]

Prispevek Vroča sladica, ki je ne smeš zgrešiti! Recept za ogenj in led izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 26, 2024, 2:30 pm
Telemach predstavlja novi EON video klub
EON Video klub nudi tudi možnost prenosa vsebin za ogled brez povezave.

Telemach predstavlja novi EON video klub

EON Video klub nudi tudi možnost prenosa vsebin za ogled brez povezave.
Televizijske vsebine danes spremljamo vedno bolj nelinerano, kar velja še posebej za mlajše generacije. Tudi slednje so imeli v mislih pri Telemachu, ko so se lotili nadgradnje EON Video kluba, največje knjižnice pretočnih vsebin v Sloveniji. Ta zdaj zagotavlja še bolj intuitivno, posamezniku prilagojeno uporabo ter še lažji dostop do vrhunskih vsebin kjerkoli in kadarkoli. […]

Prispevek Ne zamudi nove dobe zabave! izvira s portala Student.si.

Author: TELEMACH d. o. o.
Posted: February 26, 2024, 10:45 am
Xbox Series X in zakaj ga izbrati
Xbox Series X in zakaj ga izbrati Foto: on wired

Xbox Series X in zakaj ga izbrati

Xbox Series X in zakaj ga izbrati Foto: on wired
Xbox Series X je ena najbolj priljubljenih igralnih konzol na svetu. In pri vrhu je z razlogom. V prispevku preveri, zakaj jo je vredno kupiti in imeti. Vse od ekskluzivnih iger do močnega sistema in drugih prednosti, ki jih prinaša. Igre, ki jih lahko dobiš le na Xbox Series X Ko se odločaš za nadgradnjo […]

Prispevek Zakaj je vredno kupiti to igralno konzolo? izvira s portala Student.si.

Author: Big Bang
Posted: February 26, 2024, 10:00 am

MojPrihranek.si

Najbolj ažurne novice o trajnostnem bivanju

Fresh Avocado Getting Peeled With A Spoon
Foto: NatashaPhoto iz iStock

Avokado je znan po tem, da je zelo muhasto sadje – v določenem trenutku se zdi, da bo čez nekaj dni že dovolj zrel za uživanje, v naslednjem trenutku vam v rokah ostane prezrela kaša z enosmerno vozovnico v smeti. Ta nepredvidljivost ni le draga in nadležna, ampak prispeva tudi k zavrženi hrani. Čeprav ni […]

Prispevek Triki za shranjevanje avokada: eden izmed načinov je lahko zelo škodljiv! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Timotej Prosenc
Posted: February 27, 2024, 10:30 am
Napake pri nakupu pomivalnega stroja
Napake pri nakupu pomivalnega stroja in kako se jih izogniti Foto: Olena Ivanova iz iStock

Izbira in nakup pomivalnega stroja je pomemben korak pri ustvarjanju popolnega gospodinjstva. Želja je izbrati najbolj primeren pomivalni stroj za potrebe domovanja, a se včasih proces tudi zalomi. Na enem mestu smo zbrali 10 napak, ki jih najpogosteje storimo pri nakupu pomivalnega stroja, ponujamo pa vam tudi odlično rešitev, s katero se boste teh napak […]

Prispevek 10 napak, ki jih ne smete storiti pri nakupu pomivalnega stroja izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Big Bang
Posted: February 27, 2024, 7:00 am
Renault 5
Renault 5 je navdušil v Ženevi Foto: on renault

Čakali smo in dočakali. Na Ženevskem avtosalonu je bil predstavljen novi, prenovljen Renault 5 oziroma tista legendarna petka, ki jo poznamo prav vsi. Kaj vse bo ponujal novi Renault 5? Kakšna bo prodajna cena in vse druge informacije, ki jih potrebujete. Novi Renault 5 bo cenovno dostopen Serijska različica Renaulta 5 je bila predstavljena kot […]

Prispevek Razkritje novega Renaulta 5 navdušilo! Cena, specifikacije in dodatki izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 26, 2024, 1:50 pm
Domestic healthy vegetarian dry food storage organization on shelf at kitchen cupboard. Comfortable neatly keeping arrangement in glass containers oat flakes, wheat flour, sugar, pasta, nuts, rice
Foto: Kostikova iz iStock

Organizacija kuhinjskih omaric je nadvse pomembna, saj v nasprotnem primeru nastane pravi kaos. Z brskanjem po internetu in družbenih omrežjih smo izbrskali nekaj osnovnih, a nadvse zanimivih nasvetov za organizacijo kuhinjskih omaric. Ustvarite dodaten prostor znotraj omaric Po besedah ​​organizatorjev doma so dvižni elementi omaric zelo pomembni pri organiziranju kuhinjskih omar. Nastavek dvigne kupe posode […]

Prispevek 6 nasvetov za organizacijo kuhinjskih omaric izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 26, 2024, 10:10 am
Naitors pergole
Naitors pergole

V današnjem hitrem tempu je ustvarjanje zatočišča znotraj ali v okolici doma vse bolj pomembno. Sredi vsakdanjega vrveža je iskanje miru na prostem kar razkošje. Tukaj se predstavi pergola – zimzelen dodatek k vsakemu zunanjemu prostoru, ki neopazno združi funkcionalnost z estetiko. Pergola ponuja več kot le strukturo. S svojo elegantno zasnovo in praktičnimi prednostmi […]

Prispevek 5 razlogov za izbiro pergole izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Naitors, d. o. o.
Posted: February 25, 2024, 1:30 pm
Man giving a head massage to his girlfriend
Foto: Tijana87 iz iStock

Masaža je umetnost sprostitve in skrbi, ki lahko prinese veliko ugodja tako prejemniku kot tudi izvajalcu. Čeprav so profesionalne masaže odlična izbira, pa lahko tudi doma izvajate učinkovite masažne tehnike, da razvajate vaše najbližje od hrbta do stopal. Tu je nekaj osnovnih tehnik za masažo hrbta, nog in lasišča, ki jih lahko uporabite za prijetno […]

Prispevek Učinkoviti nasveti za domače masaže izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Timotej Prosenc
Posted: February 25, 2024, 9:55 am
Tortica Risis
Foto: Rokmar

Obožujete kombinacijo arašidovega masla in čokolade? Ta torta je za vas! Gre za okus, oblikovan po najbolj priljubljeni sladkariji v Ameriki. Sestavljena je iz majhnih skodelic, napolnjenih s kremo iz arašidovega masla, ovito v hrustljavo lupino. Ima značilen okus po gladki in kremasti teksturi arašidovega masla, ki je obdana s hrustljavo, sladkano lupino. S to […]

Prispevek Recept: elegantna torta RISIS za ljubitelje arašidov in čokolade izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Rokmar, d. o. o.
Posted: February 24, 2024, 10:00 am
Najboljši električni SUV leta 2024
Najboljši električni SUV leta 2024

Pisali smo že o najboljših terencih za leto 2024, kjer smo zaobjeli širok sklop tega priljubljenega segmenta. V tokratnem prispevku pa je fokus izključno na električnih SUV avtomobilih. Pri portalu AutoCar so izbrali 10 električnih terencev za leto 2024. Kateri so? Kia EV9 – najboljše za notranji prostor in praktičnost Če iščete električni SUV in […]

Prispevek Najboljši električni terenci za leto 2024: Top 10 EV SUV avtov izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 24, 2024, 7:10 am
Expired Organic bio waste. Mix Vegetables and fruits in a huge container, in a rubbish bin. Heap of Compost from vegetables or food for animals.
Foto: Roman Mykhalchuk iz iStock

V svetu, kjer se soočamo s perečimi izzivi podnebnih sprememb in prekomernega izkoriščanja naravnih virov, je učinkovito upravljanje s hrano postalo ključnega pomena. Žal pa se vsakodnevno srečujemo z ogromnimi količinami zavržene hrane, ki ne obremenjuje le okolje, ampak tudi predstavlja nepotreben strošek za gospodinjstva in podjetja. Zato je nujno, da se osredotočimo na strategije […]

Prispevek Uporabni nasveti za zmanjšanje količine zavržene hrane! A pozor, obstaja tveganje izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Timotej Prosenc
Posted: February 23, 2024, 4:50 pm
Radon v Sloveniji
Radon v Sloveniji Foto: NordNordWest on wiki

Radon nastaja pri radioaktivnem razpadu radija v zemeljski skorji in prodira na površje. Na prostem se hitro dvigne v višje ležeče sloje atmosfere, v zaprtih prostorih pa se akumulira in lahko doseže zelo visoke koncentracije. Nevaren radon, kje ga je v Sloveniji največ? Zaradi nevarnosti, ki jo prinaša radon, smo v prispevku zbrali najbolj izpostavljene […]

Prispevek Radon v Sloveniji: Občine, kjer je največ tveganja za višje koncentracije radona! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: February 23, 2024, 7:50 am