Pokličite nas:+386 31 366 288
Instaappointment Image

Izdelava in avtorske pravice

Domov  /  Izdelava in avtorske pravice

Izdelava in avtorkse pravice dizajna: Nevtorn & Company, d. o. o.

Bistvo podjetja Nevtron & Company, d. o. o. je prav to – širjenje informacij ter širše, komuniciranje z javnostmi. Nevtron & Company se ukvarja tako s tiskanim, kot tudi s spletnim založništvom, čeprav je dejavnost tudi širša. Cilj podjetja je ustvariti največji informacijski kanal za širjenje aktualnih informacij na inovativen, bralcu zanimiv nacin. Za dosego takšnega cilja se zato v podjetju poslužujemo najnovejših tehnologij ter konceptov. Toplo pa prisluhnemo tudi željam in potrebam oglaševalcev, saj vztrajamo pri konceptu brezplačnih oziroma poceni vsebin in s tem radikalno povečujemo bazo zadovoljnih bralcev.

S prepletanjem tiska, spleta, TV ter radijskih oddaj, socialnih omrežij in dogodkov je doseg medijev podjetja Nevtron & Company, d. o. o. celosten in predvsem učinkovit.

Podjetje Nevtron & Company, d. o. o. upravlja z blagovnima znamkama revija Študent in MojPrihranek.

Student.si

Edini pravi spletni portal za mlade

Traditional bosnian barbecue dish cevapi served with somun and chopped onions. Famous balkan BBQ dish served on an inox plate in Bascarsija, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina.

V seriji člankov Študentski inšpektor smo poslali študente pod krinko v restavracije, kjer lahko jemo na študentske bone. Preverili smo ambient, postrežbo in kvaliteto hrane. Pogledali smo, koliko stane doplačilo in kaj dobimo za to. Tokrat smo obiskali Leskovački dvor, ki se nahaja na Dunajski cesti. V bližini ni na voljo parkirišča, do sem pa […]

Prispevek Študentski bon inšpektor: Leskovački dvor izvira s portala Student.si.

Author: Zala Dular
Posted: July 23, 2024, 1:00 pm
3

Vsi smo se veselili brezskrbnega poletja, a če ste starši, vas pred pričetkom dopusta vseeno prevevajo tudi strahovi. Kaj če otroka piči čebela. Kaj če bo vaš apartma v osrčju kraljestva lačnih komarjev. Kaj če bo otrok razvil alergijo na sonce. Kaj če ga bo kljub kremi z visokim faktorjem opeklo sonce. Kaj če si […]

Prispevek Kako zavarovati občutljivo otroško kožo pred piki insektov? izvira s portala Student.si.

Author: Sidera
Posted: July 23, 2024, 9:00 am
Woman backpacker enjoy the view at mountain hike in nature.

Poleti se Slovenci radi odpravimo v hribe in gore – po nekaterih ocenah slovenske gore letno obišče kar 1,7 milijonov pohodnikov. Pri načrtovanju pohodniških avantur ti je sedaj lahko v pomoč mobilna aplikacija APPEAK. Razvila sta jo Slovenca, ki sta pogrešala aplikacijo, s katero bi enostavno lahko načrtovala pohode in dobila ideje za avanture. Sedaj […]

Prispevek APPEAK: Aplikacija za pohodnike, ki sta jo razvila Slovenca izvira s portala Student.si.

Author: Tjaša Sušnik
Posted: July 23, 2024, 6:00 am
Calico maine coon cat sitting looking up in bathroom room in house by weight scale, overweight obese feline

Mačke so med najbolj priljubljenimi hišnimi ljubljenčki po vsem svetu, in čeprav so večinoma znane po svoji ljubkosti in igrivosti, lahko nekatere pasme presenetijo s svojo impresivno velikostjo. Vsaka izmed teh desetih pasem mačk ima svoje edinstvene značilnosti in čare, ki jih ločujejo od drugih. Ne glede na to, ali iščete nežnega in ljubečega spremljevalca […]

Prispevek Največje pasemske mačke na svetu – katero bi imeli? izvira s portala Student.si.

Author: Špela Bošnjak
Posted: July 22, 2024, 3:00 pm
Twister 2

Mnogi od nas čakajo, da bo v obdobju predelav in ponovnih zagonov franšiz prispel filmski naslov, s katerim bomo podoživeli občutke originala. In lahko rečemo, da je nadaljevanje legendarnega Twisterja eden od takih filmov. Twister 2 je ultimativni poletni film, ki v več pogledih spomni na svojega predhodnika. Včasih preko meje okusa, a bomo v […]

Prispevek Ocena filma: Twister 2 izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: July 22, 2024, 1:00 pm
Laura unuk drži telefon Huawei Pura 70

Šah je starodavna igra, ki povezuje strategijo, taktiko in psihologijo, hkrati pa spodbuja razvoj miselnih sposobnosti. Danes, ko je tehnologija neločljiv del našega vsakdana, lahko šah igramo tudi na mobilnih telefonih, kar nam omogoča dostop do igre kjerkoli in kadarkoli. Laura Unuk se ne loči od svojega Huawei Pura 70 Pro. Zakaj, se sprašujete? Laura, […]

Prispevek Šahistka Laura Unuk o vplivu telefonov na igranje šaha (#Intervju) izvira s portala Student.si.

Author: Huawei
Posted: July 22, 2024, 8:00 am
Portrait of woman charging electric car in front of her house with solar panels on roof. Mother plugging charger into the charging port. Solar energy and sustainable lifestyle of young family.

Ministrstvo za okolje, podnebje in energijo je skupaj s podjetjem Borzen objavilo javni poziv za pridobitev nepovratne finančne spodbude za električna vozila. Ta je namenjena fizičnim osebam, ki se odločijo za nakup električnih vozil za cestni promet, ki ne ustvarjajo emisij ogljikovega dioksida. Kakšni so pogoji za pridobitev subvencije? Subvencijo lahko prejmeš pri nakupu novega […]

Prispevek Kako do subvencije za električne avtomobile? Vse o nepovratni finančni spodbudi za električne avtomobile izvira s portala Student.si.

Author: Tjaša Sušnik
Posted: July 22, 2024, 5:00 am
Cute Little Caucasian Newborn Baby Lying in Bassinet in a Maternity Hospital. Portrait of a Tiny Playful and Energetic Child with a Name ID Tag on the Leg. Healthcare, Pregnancy and Motherhood Concept

Tabletka za pare, ki se trudijo zanositi z IVF (postopek, pri katerem spermiji oplodijo jajčeca zunaj telesa), poveča možnosti za nosečnost, pravijo znanstveniki. Raziskovalci so povedali, da so začetni poskusi zdravila – znanega kot OXO-001, ki ga je ustvarilo špansko biotehnološko podjetje Oxolife – pokazali obetavne rezultate. Zdravilo deluje neposredno na notranjo sluznico maternice, da […]

Prispevek Znanstveniki predstavili tabletko, ki zviša možnost zanositve izvira s portala Student.si.

Author: Tilen Kemperle
Posted: July 22, 2024, 4:00 am
Ana Resnik in Challe Salle

Marsikdo je sprva mislil, da je spor na relaciji Zlatko in Challe Salle potiho dogovorjen. Ne bi moglo biti dlje od resnice, saj so že Challetovi komentarji na streamu mejili na neokusne, Zlatkova pesem Klepc laže pa je odprla vrečo črvov. Po dveh dodatnih pesmih, je javnost zdaj dobila tisto, kar se je kazalo že […]

Prispevek Afera Challe Salle: Ana Resnik v izpovedi: »Začel me je spraševati, če se samozadovoljujem« izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: July 22, 2024, 3:30 am
Kava čez led, recepti

Mati, dajte mi kave čez led, saj vem, da je predrag sladoled. To te morda preseneti, vendar kava čez led in ledena kava nista ista reč. Ko guglamo razliko med njima, nas bo zmedlo, da bojda ni razlike in gre zgolj za arbitrarno določilo ali, v še slabšem primeru, le lingvistično potegavščino. Hkrati pa vsi […]

Prispevek Pripravimo najboljšo kavo čez led – Recepti za kavo čez led izvira s portala Student.si.

Author: Janko Šali
Posted: July 21, 2024, 6:04 pm

MojPrihranek.si

Najbolj ažurne novice o trajnostnem bivanju

Police officer on the street in urban envirnoment.

Vprašanje, na katerega v nobenem primeru ne bi smeli odgovoriti, ko vas ustavi policija, bi vas lahko presenetilo, vendar je vsekakor smiselno. Ljudje so pogosto nervozni, ko jih policija ustavi na cesti, vendar je pomembno poznati svoje pravice in kako se zaščititi. Pravni strokovnjak, znan kot @tiktokstreetlawyer na TikToku, pogosto razlaga zakonodajo in deli pravne […]

Prispevek Odvetnik opozarja: Ko vas ustavi policija, jim nikoli ne odgovorite na to vprašanje izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: July 23, 2024, 12:53 pm
Izračunaj strošek registracije

Vsako leto se na tisoče ljudi ukvarja z registracijo oziroma stroški, ki so z njo povezani. Tako se sprašujemo: »Koliko bo stala registracija?« In ker gre za znesek, ki temelji na mnogih neznankah, so pri Amzsju ustvarili Informativni izračun stroškov registracije. Za enostavno ali pa vsaj lažjo pripravo na ceno registracije. Informativni izračun stroškov registracije […]

Prispevek Informativni izračun stroškov registracije – koliko vas bo stala registracija? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: July 23, 2024, 7:28 am
traffic jam on a toll road in Europe on a sunny day. Travelling by car

Ni novost, da številni turisti v želji po pravih poletnih počitnicah radi obiščejo nove destinacije. Zvestoba eni in isti poletni destinaciji že zdavnaj ni več v modi. Tako tradicionalni gostje na Jadranu, državljani Bosne in Hercegovine, za preživljanje poletnih počitnic vse pogosteje izbirajo bolj oddaljene destinacije. V prvi vrsti so to Turčija, Tunizija, Egipt, torej […]

Prispevek Letovanju na Hrvaškem so se odpovedali tudi njihovi najbližji sosedje! Podatek o cenah pove vse … izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: July 22, 2024, 12:27 pm
Delicious fish and Chips take away meal enjoyed on the beach

Če hrano prinesete od doma na plažo, ali veste, koliko časa lahko stoji, preden se pokvari? Sendviči so najpogosteje pakirani, ključne pa so sestavine, iz katerih so narejeni. Dr. Veroslava Stanković, nutricionistka, je v srbski pogovorni oddaji Jutro razkrila, kateri hrani se morate izogibati, katere sestavine so najboljše za sendvič v hudi vročini in ali […]

Prispevek Če to hrano jeste na plaži, lahko doživite možgansko kap! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: July 22, 2024, 7:39 am
Dacia Spring v sivo-zeleni barvi.

Leto 2024 prinaša velik napredek v svetu električnih vozil, vendar pa Dacia Spring še naprej izstopa kot najcenejši električni avto na evropskem trgu. Ta kompaktni in dostopni električni avtomobil je postal sinonim za cenovno dostopno električno mobilnost, ki številne kupce privlači s svojo ugodno ceno, praktičnostjo in ekološko ozaveščenostjo. Osnovne značilnosti Dacia Spring, ki se […]

Prispevek Najcenejši električni avto leta 2024: Dacia Spring izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Jan Nebec
Posted: July 21, 2024, 11:50 am
woman smells strange and terrible smell coming from dishwasher machine in kitchen

Ali pravilno zložite posodo v pomivalni stroj? Niste prepričani, kajne, saj ima sto ljudi sto načinov zlaganja v pomivalca – nekateri bolj natančno, drugi pač manj. In katere so najpogostejše napake pri postavljanju posode v stroj, ste med tistimi, zaradi katerih taki članki obstajajo? Pomivalni stroj ni pripravljen za pomivanje Če je vaš pomivalni stroj […]

Prispevek Ali posodo pravilno zlagate v pomivalni stroj? Teh 9 napak pravi drugače! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: July 20, 2024, 5:50 pm
Dice snake or water snake (Natrix tessellata) in nature, close-up, Burdur,Turkey

Kače se pri iskanju hrane ali partnerjev zanašajo na svoj voh, kar jih lahko pripelje do vašega dvorišča, zato je priporočljivo, da odstranite vonjave, ki jih privlačijo, da zmanjšate možnost srečanja z njimi. Vse živali, vključno s kačami, iščejo hrano za hrano in ti plazilci ne uporabljajo svojih nosov za vonj kot ljudje. Kače za […]

Prispevek Kače imajo še posebej izostren čut: če jih ne želite na svojem dvorišču, odstranite te vonjave izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: July 20, 2024, 7:08 am
AI stock market graph trading analysis investment financial, stock exchange financial forex graph stock market graph chart business crisis crash grow up profits win up trend server digital
technology

Nedavno je bila predstavljena inovativna aplikacija, ki omogoča zaslužek s trgovanjem s pomočjo umetne inteligence, in javnost je končno dobila vpogled v njene potenciale. Po letih intenzivnega razvoja umetne inteligence smo leta 2024 priča lansiranju številnih naprednih aplikacij, ki izkoriščajo to tehnologijo. Med njimi izstopa Trader 2.0 Sprix, prva aplikacija te vrste, ki omogoča zaslužek […]

Prispevek Revolucionarna aplikacija za zaslužek z umetno inteligenco zdaj dostopna javnosti izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Jan Nebec
Posted: July 19, 2024, 5:47 am
Cropped hand holding jar of spices on kitchen.

Vedno je dobro imeti določeno zalogo hrane v kuhinjskih omaricah ali shrambi, za situacije, ko ne morete iti v trgovino ali ko pridejo nenapovedani gostje in morate nekaj na hitro skuhati. Težava je v tem, da ima večina živil določen rok uporabe in jih pogosto zelo hitro ne uporabimo. Vendar pa obstajajo tudi živila, ki […]

Prispevek To je 6 živil brez roka trajanja – nekatera se lahko uporabljajo še stoletja po tem, ko so proizvedena! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: July 18, 2024, 3:53 pm
Little mouse sits trapped in a wire trap against blurred backgroundLittle mouse sits trapped in a wire trap against blurred background

Miši so lahko neprijetni obiskovalci v naših domovih. Čeprav mnogi posegajo po smrtonosnih pastih in strupih, obstajajo bolj humane in sočutne rešitve za ulov in odstranjevanje teh malih glodavcev. Če želite humano uloviti miš in jo brez škode vrniti v naravo, sledite tem preprostim korakom. Priprava na ulov Identifikacija težave: preden se lotite ulova, ugotovite, […]

Prispevek Kako humano uloviti miš izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Jan Nebec
Posted: July 17, 2024, 5:16 pm