Pokličite nas:+386 31 366 288
Instaappointment Image

Izdelava in avtorske pravice

Domov  /  Izdelava in avtorske pravice

Izdelava in avtorkse pravice dizajna: Nevtorn & Company, d. o. o.

Bistvo podjetja Nevtron & Company, d. o. o. je prav to – širjenje informacij ter širše, komuniciranje z javnostmi. Nevtron & Company se ukvarja tako s tiskanim, kot tudi s spletnim založništvom, čeprav je dejavnost tudi širša. Cilj podjetja je ustvariti največji informacijski kanal za širjenje aktualnih informacij na inovativen, bralcu zanimiv nacin. Za dosego takšnega cilja se zato v podjetju poslužujemo najnovejših tehnologij ter konceptov. Toplo pa prisluhnemo tudi željam in potrebam oglaševalcev, saj vztrajamo pri konceptu brezplačnih oziroma poceni vsebin in s tem radikalno povečujemo bazo zadovoljnih bralcev.

S prepletanjem tiska, spleta, TV ter radijskih oddaj, socialnih omrežij in dogodkov je doseg medijev podjetja Nevtron & Company, d. o. o. celosten in predvsem učinkovit.

Podjetje Nevtron & Company, d. o. o. upravlja z blagovnima znamkama revija Študent in MojPrihranek.

Student.si

Edini pravi spletni portal za mlade

huawei nova 9

Zadnja leta smo priča nezadržnemu napredku v mobilni fotografiji. Oboroženi z najnovejšimi napravami, med katerimi izstopa Huawei nova 9, lahko uporabite portretni, nočni in kateri drugi fotografski način za čudovite fotografije, skoraj enakovredne posnetim s profesionalno fotografsko opremo. Da bi uživali v vrhunski in vsestranski mobilni fotografiji ni treba poseči po premijskih modelih pametnih telefonov. […]

Prispevek Vrhunska kamera za vsak žep v Huawei nova 9! izvira s portala Student.si.

Author: Huawei
Posted: October 27, 2021, 7:00 am
Posameznik z daljnogledom, uperjen v kamero.

Trenutna situacija: sedim na balkonu, občudujem zvezde in razmišljam o svoji prihodnosti. Kako bo izgledala, kakšno službo bom imela, ali bom srečna. Menim, da se je verjetno vsak posameznik, ki tole bere, podobno vprašal vsaj enkrat v življenju. Ko si v svojih dvajsetih, tovrstna vprašanja postanejo vse bolj pogosta. Naša starost je obdobje v življenju, […]

Prispevek Te muči negotova prihodnost? Vedi, da nisi sam. izvira s portala Student.si.

Author: Nina Marčeta
Posted: October 26, 2021, 1:00 pm

V soboto, 2. oktobra 2021, je v kavarni Muzeja za arhitekturo in oblikovanje v Ljubljani potekala premierna predstavitev pesniške zbirke z naslovom Julij avtorice Neže R. Jamnik. O zbirki Avtoričina druga zbirka pesmi je razdeljena na poglavja zanikanja, jeze, pogajanja, žalosti in sprejemanja. Vsebina pred bralca postavlja vprašanja o minevanju, odpuščanju do sočloveka in položaju ženske […]

Prispevek KKŠ-jeva podpora nadobudni mladi literarni ustvarjalki izvira s portala Student.si.

Author: Klub Koroških Študentov
Posted: October 26, 2021, 8:00 am
viking

Pol tisočletja preden je Krištof Kolumb prečkal Atlantik, so Vikingi dosegli Novi svet, o čemer pričajo ostanki lesenih stavb v L’Anse aux Meadows na severnem koncu kanadske Nove Fundlandije, piše The Guardian. Islandske sage govorijo o voditelju Leifu Eriksonu in naselbini z imenom Vinland, ki naj bi bila obala Severne Amerike. Čeprav je znano, da […]

Prispevek Zdaj vemo, kdaj so Evropejci prvič prečkali Atlantik izvira s portala Student.si.

Author: Tilen Kemperle
Posted: October 26, 2021, 5:00 am
robotka

Na hodnike mariborske bolnišnice prihaja nov član – prvi humanoidni robot za podporo pri bolnišnični oskrbi. Bolnikom bo od predvidoma maja prihodnje leto pomagala robotka po imenu Frida.  Frida bo imela dve nalogi Robotka Frida je prav simpatična robotka bele barve, zaupali pa ji bodo dve pomembni nalogi. V prvem sklopu bo Frida paciente učila […]

Prispevek Prihaja prvi humanoidni robot za bolnišnično oskrbo izvira s portala Student.si.

Author: Monika Podlogar
Posted: October 25, 2021, 3:00 pm

Izkoristi naravno barvno paleto jesenskega listja in vremena. Uporabi naravne kontraste in dodaj svoje z barvami oblačil. Oranžno listje in modre kavbojke so zaradi barvnega kontrasta odlična kombinacija. Pokaži luštne jesenske obleke in modne dodatke. Prijeten šal, pulover ali klobuček še nikoli niso pokvarili fotografije. Fotke za Instagram uredi skladno z jesenskim značajem – tople […]

Prispevek Koraki do popolne jesenske Instagram fotke izvira s portala Student.si.

Author: Sabina Zorman
Posted: October 25, 2021, 11:00 am
Mikroorganizmi

Ljudje smo najbolj smrtonosna bitja na planetu. Samo umori predstavljajo 400.000 žrtev na leto, kar je pol toliko, kot je smrti zaradi pikov komarjev. In komarji veljajo za najbolj smrtonosno žival. Skozi tisočletja smo se zverzirali v pobijanju živali in drug drugega. Zadnji dve stoletji načrtno posegamo celo v svet mikrobov, bakterij in virusov, ki […]

Prispevek Neuničljiva bakterija izvira s portala Student.si.

Author: Janko Šali
Posted: October 25, 2021, 8:00 am
Tri dekleta delajo selfi

Se ti je že kdaj zgodilo, da si se pogledal v sprednji kameri telefona in izgledal super? Nato pa videl slike, ki jih je posnel prijatelj in opazil, da na teh izgledaš drugače? Če se ti je to že kdaj zgodilo, nisi edini, obstaja pa precej enostavna razlaga za to. Prezrcaljena podoba Gre za podobo […]

Prispevek 10/10 na selfiju, v živo pa ne? izvira s portala Student.si.

Author: Helena Tolar
Posted: October 25, 2021, 5:00 am
Pennywise

Vsi poznamo težavo, s katero se borimo proti koncu oktobra in to je Halloween oziroma Noč čarovnic. Da pa boš lahko letos to težavo z lahkoto premagal, smo ti pripravili vodič po ustvarjanju najbolj grozljive maske na najbolj grozno noč v letu. Klovn Pennywise iz filma in knjige Tisto (IT op. p.) ti bo pomagal, […]

Prispevek Najbolj grozljiv Halloween look izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: October 24, 2021, 3:00 pm
Metaverse

Facebook je napovedal, da bo v Evropi zaposlil 10.000 ljudi, ki bodo razvijali tako imenovan metaverse. O tem konceptu nekateri govorijo kot o prihodnosti interneta. Toda kaj točno to je? Kaj je metaverse? Zunanjim uporabnikom se morda zdi kot nadgrajena različica virtualne resničnosti, vendar nekateri menijo, da bi metaverse lahko bil prihodnost interneta. Menijo namreč, […]

Prispevek Metaverse – prihodnost interneta izvira s portala Student.si.

Author: Tilen Kemperle
Posted: October 24, 2021, 11:00 am

MojPrihranek.si

Varčno bivanje in trajnostna gradnja

Spletna trgovina Bolha ima svojo aplikacijo

Priljubljena slovenska spletna trgovina Bolha ima več kot 1,2 milijona uporabnikov, ki prodajajo svoje izdelke. »Nekaj, kar vam ne služi več, je lahko za nekoga drugega natančno to, kar potrebuje,« ima spletna stran zapisano v svojem opisu, kar je že mnogo let tudi res. Bolha.com je najbolj priljubljena spletna stran za prodajo rabljenih izdelkov, le […]

Prispevek Bolha.com ima svojo aplikacijo, ki že navdušuje izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: October 27, 2021, 4:00 am
Izbira čistilne naprave

Vsi vemo, kdo so glavni odločevalci pri hiši. Pa sploh ni pomembno ali gre za premikanje pohištva po stanovanju, nakup avtomobila, stanovanja, hiše ali celo čistilne naprave. Res je, ženske. Tudi pri nas ni nič drugače. O vsem odloča žena. Ja, tudi o nakupu čistilne naprave. In odločitev je padla. Kupili jo bomo, ker jo […]

Prispevek Kako se lotiti raziskave trga čistilnih naprav? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Ecetera, d. o. o.
Posted: October 26, 2021, 4:00 am
adijoplastenka.si

Skupina Actual je prvo podjetje, ki se je pridružilo projektu »Adijo plastenka, živjo steklenka« in zakupilo prvih 600 steklenk za vodo. Cilj gibanja Adijoplastenka.si je trajno zmanjšanje in opustitev uporabe plastenk za vodo in drugih pijač ter njihova zamenjava z alternativnimi rešitvami. Skupina želi s svojim dejanjem k sodelovanju privabiti čim več drugih podjetij, med […]

Prispevek Skupina Actual I.T. kot prva prepoznala pomembnost projekta Adijo plastenka, živjo steklenka izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Ecetera, d. o. o.
Posted: October 25, 2021, 4:00 am
Moderna hiša z garažo, v kateri je toplotna črpalka

Toplotne črpalke v zadnjih letih kraljujejo v novogradnjah in pri obnovah starejših stavb. Zaradi svoje učinkovitosti, enostavnega vzdrževanja in okolju prijaznega delovanja so prva izbira za mnoge. Predstavljajo sicer malce večji finančni vložek, ki pa ga lahko znižamo s subvencijami Eko sklada, ki nudijo nepovratna finančna sredstva. Na trgu je kar nekaj toplotnih črpalk, zato […]

Prispevek Izberite radiatorsko in talno ogrevanje s toplotno črpalko!  izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: E2E d.o.o.
Posted: October 24, 2021, 7:17 am
geberit naslovna

Uporaba recikliranega granulata umetne snovi Prijaznost do okolja, trajnost in ohranjanje virov tvorijo kakovost izdelkov Geberit. To načelo velja tudi za uporabo umetnih snovi. Podjetje Geberit vedno pogosteje uporablja tudi granulate iz reciklirane umetne snovi, saj ta to možnost dopušča. Po optimizaciji splakovalni ventil tipa 240 sestoji iz 50 % recikliranega materiala. Podjetje Geberit iz […]

Prispevek Vse umetne snovi med seboj niso enake izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Geberit
Posted: October 23, 2021, 6:24 am
vitanest

Pri naravnem prezračevanju se povečujejo izgube toplote in s tem stroški energije za hlajenje ali ogrevanje. Mitsubishi Electric že vrsto let ponuja boljšo rešitev; centralne prezračevalne naprave s patentiranim izmenjevalcem toplote Lossnay. Dosedanji izvedbi za montažo pod stropom se je pridružila izvedba za montažo na steno v navpičnem položaju in s cevnimi priključki na zgornji […]

Prispevek Vertikalne centralne prezračevalne naprave Mitsubishi Electric   izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Vitanest, d. o. o.
Posted: October 22, 2021, 7:17 am
beljenje

Lotiti se pleskarskih del je lahko nadvse zabavno, marsikdo pa doživi hladen tuš, ko se barva osuši in vidi, kako zelo neenakomerno jih je prebelil. Anthony Pezzotti iz Pezzotti Paintinga je profesionalni plesar, ki je na Instagram profilu razkril preprost trik, ki zagotavlja, da so stene vselej enakomerno prebeljene: ključ je v pleskanju v linijah […]

Prispevek Trik za enakomerno prebeljene stene izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Nadja Jurca
Posted: October 22, 2021, 4:32 am
Oglas za podjetje

Podjetje JADRAN ENERGETIKA d. o. o. iz Sežane predstavlja zanimive rešitve ogrevanja za stanovanja, stanovanjske hiše in poslovne prostore: ogrevanje s toplotno črpalko, ogrevanje s plinom, ogrevanje s kombinacijo toplotne črpalke zrak/voda in plinskim kotlom.  Toplotne črpalke PANASONIC PANASONIC na področju toplotnih črpalk AQUAREA predstavlja novo J Generacijo, ki se ponaša s prenovljenim upravljalnikom in […]

Prispevek Katera toplotna črpalka je prava za vaš dom? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: JADRAN Energetika d.o.o.
Posted: October 21, 2021, 6:55 am
Tesla Roadster bo na ceste zapeljal šest let po predstavitvi

Tesla Roadster je eden najbolj pričakovanih avtomobilov v prihodnjih letih. Tesla je sporočila, da bodo prvi primerki iz tovarn zapeljali leta 2023, kar je šest let po prvem razkritju. Elon Musk je to novico razkril na srečanju delničarjev in pojasnil zakaj je temu tako. Kot glavna razloga je navedel pandemijo in pomanjkanje zalog določenih elementov. […]

Prispevek Tesla ponovno zamaknila izid Roadsterja, SemiTrucka in Modela 3 izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: October 21, 2021, 4:04 am
Gigatovarna Tesle v Berlinu išče delavce

Prva pošiljka Teslinih vozil zgrajenih v nemški tovarni, bi lahko na tržišče zapeljala že to leto, je povedal Elon Musk. Berlin je bil izbran kot mesto, ki je leta 2019 dobilo novo tovarno vozil Tesla. Pet milijard dolarjev vredna investicija je že skoraj končana, pričakuje se le še dokončno dovoljenje nemških oblasti. Spomnimo, da je […]

Prispevek Tesla v Berlinu bo obratovala že to leto, iščejo delavce izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: October 20, 2021, 4:52 am