Pokličite nas:+386 31 366 288
Instaappointment Image

Izdelava in avtorske pravice

Domov  /  Izdelava in avtorske pravice

Izdelava in avtorkse pravice dizajna: Nevtorn & Company, d. o. o.

Bistvo podjetja Nevtron & Company, d. o. o. je prav to – širjenje informacij ter širše, komuniciranje z javnostmi. Nevtron & Company se ukvarja tako s tiskanim, kot tudi s spletnim založništvom, čeprav je dejavnost tudi širša. Cilj podjetja je ustvariti največji informacijski kanal za širjenje aktualnih informacij na inovativen, bralcu zanimiv nacin. Za dosego takšnega cilja se zato v podjetju poslužujemo najnovejših tehnologij ter konceptov. Toplo pa prisluhnemo tudi željam in potrebam oglaševalcev, saj vztrajamo pri konceptu brezplačnih oziroma poceni vsebin in s tem radikalno povečujemo bazo zadovoljnih bralcev.

S prepletanjem tiska, spleta, TV ter radijskih oddaj, socialnih omrežij in dogodkov je doseg medijev podjetja Nevtron & Company, d. o. o. celosten in predvsem učinkovit.

Podjetje Nevtron & Company, d. o. o. upravlja z blagovnima znamkama revija Študent in MojPrihranek.

Student.si

Edini pravi spletni portal za mlade

Film Gears of War je vse bližje nastanku
Film Gears of War je vse bližje nastanku Foto: on netflix

Film Gears of War je vse bližje nastanku

Film Gears of War je vse bližje nastanku Foto: on netflix
Filmi posneti po igrah v preteklosti niso bili priljubljeni zaradi slabe kakovosti tistih filmov, ki so bili dejansko posneti. V zadnjih letih so oboževalci videoiger dobili kar nekaj iger, katerih zgodba se lahko kosa z najboljšimi filmi. Tu so studiji zavohali denar in po uspehih nekaterih filmov in serijah, je Netflix tisti, ki bo poskrbel […]

Prispevek Vse bližje je filmska predelava videoigre Gears of War izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 23, 2023, 4:00 pm
SPOT robot, ki ga je ustvaril Boston Dynamics
SPOT robot, ki ga je ustvaril Boston Dynamics, prvič v Sloveniji Foto: on iot

SPOT robot, ki ga je ustvaril Boston Dynamics

SPOT robot, ki ga je ustvaril Boston Dynamics, prvič v Sloveniji Foto: on iot
SPOT, svetovno znan in edinstven robot, ki ga je izdelalo podjetje Boston Dynamics – se bo prvič predstavil v Sloveniji. Šlo bo za dvodnevni dogodek, in sicer 14. ter 15. aprila v Tehnoparku Celje, v sodelovanju z raziskovalno enoto Creative Robotics in dr. Mašo Mikkel Jazbec, intermedijsko umetnico in akademsko raziskovalko. Boston Dynamics v Sloveniji! […]

Prispevek Svetovno znan robot Boston Dynamics prvič v Sloveniji izvira s portala Student.si.

Author: Tilen Kemperle
Posted: March 23, 2023, 2:00 pm
Objavljen je razpis za nagrado dr. Uroša Seljaka
Objavljen je razpis za nagrado dr. Uroša Seljaka Foto: on uni-lj

Objavljen je razpis za nagrado dr. Uroša Seljaka

Objavljen je razpis za nagrado dr. Uroša Seljaka Foto: on uni-lj
Objavljen je razpis za podelitev nagrade dr. Uroša Seljaka za leto 2023. Z nagrado se želi spodbujati in podpreti znanstvene objave študentk, študentov na študijskih programih prve in druge stopnje v Republiki Sloveniji ter spodbujanju mentoriranja študentk, študentov. Nagrada v višini 10 tisoč ameriških dolarjev Razpis za podelitev nagrade vsako študijsko leto razpišeta UL in […]

Prispevek Objavljen je razpis za nagrado dr. Uroša Seljaka za leto 2023 izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 23, 2023, 12:00 pm
Daruj kri, krovdajalska akcija Rdečega križa Slovenije
Foto: Rdeči križ Slovenije

Daruj kri, krovdajalska akcija Rdečega križa Slovenije

Foto: Rdeči križ Slovenije
Rdeči križ Slovenije vljudno vabi, da se udeležiš ene izmed krvodajalskih akcij. Katere krvne skupine so najbolj potrebne, lahko preveriš na www.daruj-kri.si ali www.ztm.si. Če ne veš katero krvno skupino imaš, je še toliko bolj pomembno, da daruješ, saj ti jo bodo brezplačno izmerili. KRAJ KRVODAJALSKE AKCIJE: KRVODAJALCE LEPO PROSIMO, DA SE PREDHODNO NAROČIJO NA DAROVANJE KRVI NA […]

Prispevek Krvodajalske akcije v aprilu 2023 izvira s portala Student.si.

Author: Rdeči križ Slovenije
Posted: March 23, 2023, 9:00 am
Razpis za vpis na doktorski študij UP
Razpis za vpis na doktorski študij UP

Razpis za vpis na doktorski študij UP

Razpis za vpis na doktorski študij UP
Univerza na Primorskem je objavila razpis za vpis v doktorsk študijske programe v študijskem letu 2023/2024. Kaj vse moraš vedeti o razpisu? Razpis za vpis v doktorske študijske programe Univerze na Primorskem Za vpis v doktorske študijske programe v študijskem letu 2023/2024 Univerza na Primorskem razpisuje študijske programe na UP Fakultete za humanistične študije (UP […]

Prispevek Razpis za vpis na doktorski študij Univerze na Primorskem izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 23, 2023, 8:00 am
Urška Lončar.
Urška Lončar - zase pravi, da je umetnica, popotnica in raziskovalka.

Urška Lončar.

Urška Lončar - zase pravi, da je umetnica, popotnica in raziskovalka.
Urška Lončar je umetnica, slikarka, konservatorka-restavratorka kulturne dediščine in popotnica. Mogočni gradovi in čudovita zasanjana meglena jutra sta dve od stvari, ki navdihujeta njeno ustvarjalno pot. Umetnost jo privlači že od nekdaj. Lani je imela prvo samostojno razstavo, kjer je predstavila kolekcijo 12 slovenskih gradov; trenutno se poleg ostalih projektov, posveča tudi slovenskim dvorcem. Kaj […]

Prispevek »Prava priložnost se vedno pojavi ob pravem času«: Intervju z mlado umetnico Urško Lončar izvira s portala Student.si.

Author: Nika Vrabec
Posted: March 23, 2023, 7:00 am
Happy smiling blond businesswoman holdig gray folder in hand office workplace look at camera
Foto: Ivan-balvan iz iStock

Happy smiling blond businesswoman holdig gray folder in hand office workplace look at camera

Foto: Ivan-balvan iz iStock
V zadnjih dneh je Slovenijo preplavilo morje novic o tem, da naj bi Ministrstvo za javno upravo ukinjalo upravne enote. Njihov pomen za državljane je jasen in tudi začasna zaprtja močno vplivajo na celoten postopek opravkov, ki jih mora opraviti vsak. Zdaj je Ministrstvo za javno upravo ponudil odgovor na te govorice. Ministrstvo za javno […]

Prispevek Ali se ukinjajo Upravne enote? Ministrstvo odgovarja na govorice izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 23, 2023, 6:00 am
Power Rangers ob 30. obletnici serije
Power Rangers ob 30. obletnici serije Foto: on power rangers

Power Rangers ob 30. obletnici serije

Power Rangers ob 30. obletnici serije Foto: on power rangers
Pred 30 leti so bili svetu predstavljeni Power Rangerji. Barviti bojevniki so postali svetovni fenomen, ki se je raztegnil v 29 sezon, nešteto igrač, igric in filmov. Zdaj se ob 30. obletnici vračajo originalni Mighty Morphin Power Rangerji v Netflixovem filmu Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always. Power Rangerji se vračajo po 30. letih […]

Prispevek Novi Power Rangerji ob 30. obletnici legendarne serije izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 22, 2023, 4:00 pm
Video archives concept.
Foto: metamorworks iz iStock

Video archives concept.

Foto: metamorworks iz iStock
Umetna inteligenca je prisotna že marsikje. Zadnje čase se vsi vestno ukvarjamo z AI programi, kot je ChatGPT, ki ti lahko izpolni željo glede pisanja uvoda v seminarsko, kode za program ali odgovora delodajalcu. Kaj pa če bi umetno inteligenco uporabili v filmskem svetu, natančneje, če bi umetna inteligenca pisala filmske scenarije? Filmska industrija je […]

Prispevek Bo filmske scenarije zdaj pisal ChatGPT? izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 22, 2023, 2:00 pm
Razpis za vpis na magistrski študij UP
Razpis za vpis na magistrski študij UP

Razpis za vpis na magistrski študij UP

Razpis za vpis na magistrski študij UP
Univerza na Primorskem je objavila razpis za vpis v magistrske študijske programe v študijskem letu 2023/2024. Kaj vse moraš vedeti o razpisu? Razpis za vpis v magistrske študijske programe Univerze na Primorskem Za vpis v magistrske študijske programe v študijskem letu 2023/2024 Univerza na Primorskem razpisuje naslednje študijske programe: UP Fakultete za humanistične študije (UP […]

Prispevek Razpis za vpis na magistrski študij Univerze na Primorskem izvira s portala Student.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 22, 2023, 12:00 pm

MojPrihranek.si

Najbolj ažurne novice o trajnostnem bivanju

Stojnica Ekosen
Foto: on Ekosen d. o. o.

Od 22. do 26. marca razstavljamo na Sejmu Dom na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Predstavljamo sodobne rešitve za energetsko učinkovito ogrevanje, s katerim boste ustvarili prijetne pogoje bivanja in prispevali k bolj trajnostni prihodnosti. Najdete nas v Marmorni dvorani B, na sejemskem prostoru 16. Sejem je priložnost, da si v živo ogledate vrhunske IR panele […]

Prispevek Ekosen na Sejmu Dom 2023 v Ljubljani izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Ekosen, d. o. o.
Posted: March 23, 2023, 9:07 am
gradnja objektov

Nov Pravilnik o projektni in drugi dokumentaciji ter obrazcih pri graditvi objektov, ki ga je objavilo Ministrstvo za naravne vire in prostor, določa vsebine in oblike projektne ter druge dokumentacije za gradnjo zahtevnih, manj zahtevnih in nezahtevnih objektov. Po novem morate tako biti pozorni na kar nekaj sprememb pri gradnji enostavnih in nezahtevnih objektov. Pridobitev gradbenega dovoljenja za nezahtevne […]

Prispevek Pozor pri gradnji lop, nadstreškov, rastlinjakov … izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Nadja Jurca
Posted: March 23, 2023, 6:21 am
Citroen bo s cenovno dostopnimi električnimi vozili agresivno stopil na trg
Citroen bo s cenovno dostopnimi električnimi vozili agresivno stopil na trg Foto: on stellantis

Francoska znamka Citroen pripravlja mešanico majhnih električnih vozil, ki bodo nosili nizko cenovno etiketo. To pomeni, da želi znamka agresivno izriniti svoji konkurenco s cenovno dostopnimi vozili na vse težjem trgu električnih vozil. Prihajajoči električni avtomobili Citroena Direktor dizajna Pierre Leclerq je povedal, da bo linija vozil prispela v naslednjih letih, velike predelave pa naj […]

Prispevek Citroen bo agresivno stopil na trg s cenovno dostopnimi EV avti izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 23, 2023, 6:15 am
Piščančje meso v embalaži.
Foto: sergeyryzhov iz iStock

Čeprav se je piščančje meso podražilo, gre za še vedno enega najbolj  prodajnih prehrambnih izdelkov. Po večini ga kupujemo v trgovinah, v plastični embalaži. Večina kupcev pred nakupom preveri rok uporabnosti, a tudi takrat se lahko včasih zmotijo. Ena izmed uporabnic aplikacije TikTok je namreč delil kratek video z nasveti, kako preveriti, ali je piščančje […]

Prispevek Ne glede na rok uporabe, piščanca v tem primeru ne kupite niti pod razno! izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: March 23, 2023, 5:35 am
Box with shopping cart logo and USA America flag, Import Export Shopping online or eCommerce finance delivery service store product shipping, trade, supplier concept.
Foto: sasirin pamai iz iStock

Slovenija želi že več let vstopiti na ameriški trg, ki bi za nas pomenil številne priložnosti. Morda je leto 2023 tisto, ko Sloveniji uspe veliki met. Krepiti smo namreč začeli promocijo preko luže, s čimer si želimo odpreti možnosti na 332-milijonskem trgu. Dallas bo odskočna deska za slovensko gospodarstvo Slovenija bo že drugo leto zapored […]

Prispevek Si želi Slovenija pokoriti ameriški trg? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 22, 2023, 5:15 pm
Volkswagen ID.2 all
Volkswagen ID.2 all Foto: on vw

Volkswagen je svoje oboževalce presenetil s prrkazom električnega koncepta Volkswagen ID 2all, katerega glavna lastnost je cenovna dostopnost. Njegov izid je Volkswagen napovedal za leto 2026, prikazan pa je nov dizajn, ki je navdih prevzel od modelov Beetle, Golf in Polo. Kaj vse vemo o prihajajočem konceptu, za katerega bo potrebno odšteti manj kot 25 […]

Prispevek Volkswagen ID.2 all: Predstavitev cenovno ugodnega EV malčka izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 22, 2023, 3:50 pm
Ford Bronco prihaja v Evropo
Foto: on ford

Ford Bronco je legenda avtomobilizma, o tem ne gre dvomiti. Ameriške mišice, če so sploh kdaj obstajale v svetu avtomobilov. Ameriška ikona bo zdaj prvič v zgodovini na voljo tudi v Evropi, seveda v omejenem številu. Ameriška ikona Ford Bronco prihaja v Evropo Ford bo model Bronco predstavil evropskim tržiščem prvič v zgodovini, a v […]

Prispevek Ford Bronco prvič v zgodovini tudi k nam izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Žiga Kastelic
Posted: March 21, 2023, 7:46 am
notranja vrata
Foto: qimono iz Pixabay

Izbira pravih vrat za vaš dom je lahko zapletena. Navsezadnje je treba upoštevati veliko dejavnikov – od varnosti in trajnosti do sloga in na koncu proračuna, torej cene vrat. Toda če veste, kaj iskati, lahko pri vratih prihranite denar in še vedno dobite kakovosten izdelek, ki je videti odlično in služi namenu. V tem prispevku […]

Prispevek Kako prihraniti denar s pravilno izbiro vrat? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Omisli.si
Posted: March 21, 2023, 5:48 am
Pergola

Daljši pomladni dnevi in toplejše temperature nas že vabijo na prosto in vse več časa preživljamo zunaj. Kmalu bomo lahko naše prijatelje zabavali zunaj, pri tem pa moramo seveda poskrbeti za ustrezno zaščito. Rešitev je v pergoli, ki vas bo ščitila pred vremenskimi razmerami in zagotovila brezskrbne popoldneve in večere v dobri družbi. Zunanji prostor […]

Prispevek 3 prednosti pergol izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Naitors d.o.o.
Posted: March 20, 2023, 8:09 am
Košarica osnovnih živil.
Foto: Bet_Noire iz iStock

Vrednost povprečne in najcenejše košarice 15 osnovnih živil je v najnovejšem popisu dosegla novo najnižjo vrednost od začetka spremljanja. Povprečna se je v primerjavi s prejšnjim popisom pocenila za 38 centov oziroma 0,97 odstotka na 38,79 evra, najcenejša pa je stala 36,28 evra. Po podatkih popisa, ki so ga opravili 14. marca, so naslednje tri najugodnejše košarice trgovcev za […]

Prispevek Pri katerem trgovcu kupimo najugodneje osnovna živila? izvira s portala MojPrihranek.si.

Author: Simon Uršič
Posted: March 20, 2023, 6:11 am